Category Archives: News

Dla mnie jest to początek i muszę ciężko pracować i udowodnić mogę wnieść coś do tego klubu.” Jedyne co mogę obiecać to będę ciężko pracować i robić mój najlepszy i mam nadzieję, że będzie to wystarczająco dobre.”Benayoun wyszedł jako ulubione tłum na Anfield, po kompensowane 29 bramek w 134 grach następujące przybyciu z West Ham United w 2007 roku został związany do kontraktu do 2013 roku, ale pozwolono pozostawić na podstawie umowy z byłym szefem Reds Rafa Benitez.

Z Tyson Fury i Deontay Wilder przypatrując rewanżu – a sytuację dodatkowo komplikuje fakt, wszyscy trzej główni gracze w podziale obecnie zakontraktowanej rywalizować amerykańskich sieci – Miller, mimo średniej wyglądające rekord, był kolejnym najlepiej w kolejce. Joshua pojawiła walczyć przywołać entuzjazm dla jego ostatniej obronie tytułu, dając krótkie spowiedź do garstki pytania z sali i szydząc poświadczenia Millera do walki.

Joshua powiedział: „Mam zamiar wziąć to poważnie, ale nie jest tak mądry jak ja, a ja go znokautować, 100 proc. On uderza jak wróżka – jest najcichszy puncher w wadze ciężkiej „.
Styczniowym okienku transferowym było stosunkowo cicho jak na standardy Premier League, zwłaszcza w porównaniu do ciężkich letnim spree wydatków, które go poprzedziły.

Po rozpryskiwania ponad £ 1 mld w miesiącach letnich, kluby najwyższego lotu spędził wielki sumie £ 138million podczas zimowego okna. 7 To był dość spokojny styczniowym okienku transferowym To znacznie mniej niż w poprzednim oknie stycznia też spędzać w dół z 70 procent z ogółem w ubiegłym sezonie w £ 465million. Continue reading